Firmamız 2012 tarihinde kurulmuş olup sektörde edinmiş olduğu İş güvenliği alanındaki tecrübeleriyle sektörün ihtiyacınızı belirleyerek doğru ve kaliteli ürünleri sizlere sunmayı hedeflemiştir.
Güvenlik Filesi, İnşaat Güvenlik Ağı ihtiyaçlarını ve uygulamalarla çözüm ortağınız olmayı hedef edinmiş düşüş tutucu toplu korunma güvenlik ağı ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedeflemiştir.
Yüksekte çalışma ve Güvenli çalışma ortamlarının sağlanması Düşme durdurma sistemleri uygulama çözümleri alanında Eğitim Danışmanlık Hizmeti sunmak ve Yüksekte Çalışma Ekipmanları satış ve saha uygulamaları ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.
Mapa iş güvenliği Eğitim ve danışmanlık firması CE-EN-TUV-SUD-TSE Standartlarında servis ve kaliteli ürün çeşitleri ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Portföyümüzde

Yüksekte çalışma ekipmanları,Düşüş tutucular .Yaşam halatı ve statik ipler , EN 1263-1 standartlarında Asansör şaft boşluğu ve Dış cephe konvasyonel ve Kaset sistem güvenlik ağları ve ,EN 795 Kalıcı sistem yaşam hatları uygulamaları ile hizmet vermekteyiz.

Adres Bilgisi

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1954 Şişli / İstanbul

0212 416 55 89

[email protected]

Çalışma Saatleri:

09:00 – 20:00