Petzl; 50 yıllık süreçte, aldığımız her kararı motive eden dört temel değer, dört sütun etrafında inşa edilmiştir: İstikrarlı bir aile şirketi olarak kalmak, en iyi çözümleri hayal etmek için yeniliği teşvik etmek, sıfır hata hedefiyle endüstriyel mükemmellikte ısrar etmek ve küresel çapta en iyi uygulamaları sağlayarak topluluklarımızla etkileşim halinde kalmak.

Petzl, bir aile şirketi olarak borsada işlem görmemektedir. Bağımsızlığımızla gurur duyuyoruz; kendi seçimlerimizi yapıyor, kararlarımızın sorumluluğunu alıyor ve gelecek için uzun vadeli, sürdürülebilir bir vizyon sürdürüyoruz. Müşterilerimizin, bayilerimizin ve ortaklarımızın güveni ve memnuniyeti yaptığımız her şeyi yönlendiriyor.

Bize hayatlarını emanet eden insanlara karşı derin bir sorumluluğumuz var ve tüm ürünlerimizi standart gerekliliklerinin üzerinde geliştiriyor, test ediyor ve geçerli hale getiriyoruz. Fransa’da bulunan tasarım merkezimiz; mekanik, tekstil, elektronik, optik ve teknolojik olmak üzere ürünlerin yaratılmasıyla ilgili tüm el sanatlarını bir araya getirmektedir. Tasarım ve prototip aşamalarından itibaren, bir ürünün güvenilirliği ve kullanıcının güvenliği, kullanım risklerine özellikle dikkat edilerek sürekli olarak değerlendirilir.

Tutkulu öncüler olarak, kullanıcılarımızın her zamankinden daha zorlu arazilere girmeleri için yeni fırsatlar yaratmaktan zevk alıyoruz – daha uzağa ve daha yükseğe çıkmak, daha verimli çalışmak, güvenliği en üst düzeye çıkarmak ve bugün erişilemeyenleri yarın erişilebilir kılmak için.

Ürettiğimiz ekipmanlar; basitlik, dayanıklılık ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanır ve üretilir. Petzl için öncü olmak tam 50 yıldır tutku, uzmanlık, yenilikçilik ve sürekli gelişim anlamına geliyor.